Kadra Pedagogiczna

Dyrektor Beata Kramarska beata.kramarska@spwiniary.com.pl

Magdalena Hebda magdalena.hebda@spwiniary.com.pl
Małgorzata Chorąży-Woźniak malgorzata.chorazy-wozniak@spwiniary.com.pl
Marta Komońska marta.komonska@spwiniary.com.pl
Ewelina Bujak ewelina.bujak@spwiniary.com.pl
Magdalena Szeląg-Kałuska magdalena.szelag-kaluska@spwiniary.com.pl
Barbara Szlachta-Kocwa barbara.szlachta-kocwa@spwiniary.com.pl
Bożena Włódyka bozena.wlodyka@spwiniary.com.pl
Małgorzata Bukowska-Zając malgorzata.bukowska-zajac@spwiniary.com.pl
Jolanta Krzywda jolanta.krzywda@spwiniary.com.pl

Edyta Pietracha edyta.pietracha@spwiniary.com.pl
Monika Gryglowska-Satoła monika.gryglowska-satola@spwiniary.com.pl
Katarzyna Molicka-Mocek katarzyna.molicka-mocek@spwiniary.com.pl
Michał Sarota michal.sarota@spwiniary.com.pl
Bożena Perz bozena.perz@spwiniary.com.pl
Michał Joniec michal.joniec@spwiniary.com.pl
ks. Michał Nędza michał.nedza@spwiniary.com.pl
Renata Woźniak renata.wozniak@spwiniary.com.pl

Dyrektor szkoły:

mgr Beata Kramarska – wychowanie fizyczne

Kadra pedagogiczna:

mgr Małgorzata Chorąży-Woźniak – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Marta Komońska – edukacja wczesnoszkolna, muzyka, plastyka, WDŻR
mgr Magdalena Hebda – edukacja wczesnoszkolna, informatyka, technika
mgr Beata Sędzik – bibliotekarz, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Małgorzata Bukowska-Zając – język polski
mgr Barbara Szlachta-Kocwa – matematyka

ks. Michał Nędza religia
mgr Renata Woźniak religia
mgr Zofia Konieczna – wychowanie przedszkolne
mgr Magdalena Szeląg-Kałuska – język angielski, geografia
mgr Katarzyna Molicka-Mocek – język niemiecki, zajęcia rewalidacyjne
mgr Edyta Pietracha – fizyka, informatyka
mgr Monika Gryglowska-Satoła – język angielski, chemia, przyroda, biologia

mgr Bożena Włódyka – historia, WOS, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
mgr Jolanta Krzywda – język polski, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Michał Joniec – wychowanie fizyczne
mgr Michał Sarota
– edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Ewelina Bujak – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, plastyka
mgr Bożena Perz – doradztwo zawodowe
mgr Renata Flisak – psycholog

Kalendarium
Maj 2021
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Znajdż na naszej stronie
Pokaz slajdów

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Winiarach
Winiary 169, 32-420 Gdów, tel.: 12 251 72 27 e-mail: sekretariat@spwiniary.com.pl
Copyright by www.spwiniary.gdow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!
facebook ...
Skip to content