Kadra Pedagogiczna

Dyrektor Beata Kramarska beata.kramarska@spwiniary.com.pl

Magdalena Hebda magdalena.hebda@spwiniary.com.pl
Małgorzata Chorąży-Woźniak malgorzata.chorazy-wozniak@spwiniary.com.pl
Marta Komońska marta.komonska@spwiniary.com.pl
Magdalena Szeląg-Kałuska magdalena.szelag-kaluska@spwiniary.com.pl
Barbara Szlachta-Kocwa barbara.szlachta-kocwa@spwiniary.com.pl
Bożena Włódyka bozena.wlodyka@spwiniary.com.pl
Małgorzata Bukowska-Zając malgorzata.bukowska-zajac@spwiniary.com.pl
Jolanta Krzywda jolanta.krzywda@spwiniary.com.pl

Edyta Pietracha edyta.pietracha@spwiniary.com.pl
Monika Gryglowska-Satoła monika.gryglowska-satola@spwiniary.com.pl
Katarzyna Molicka-Mocek katarzyna.molicka-mocek@spwiniary.com.pl
Michał Sarota michal.sarota@spwiniary.com.pl
Bożena Perz bozena.perz@spwiniary.com.pl
Michał Joniec michal.joniec@spwiniary.com.pl
Renata Woźniak renata.wozniak@spwiniary.com.pl
Dominika Ciesielska dominika.ciesielska@spwiniary.com.pl
Monika Kulig monika.kulig@spwiniary.com.pl
Elżbieta Szostak-Kowalik elzbieta.szostak-kowalik@spwiniary.com.pl

 

Dyrektor szkoły:

mgr Beata Kramarska – wychowanie fizyczne

Kadra pedagogiczna:

mgr Małgorzata Chorąży-Woźniak – edukacja wczesnoszkolna,  zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Marta Komońska – edukacja wczesnoszkolna, muzyka,  WDŻR
mgr Magdalena Hebda – edukacja wczesnoszkolna, informatyka, technika
mgr Beata Sędzik – bibliotekarz, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, świetlica
mgr Małgorzata Bukowska-Zając – język polski
mgr Barbara Szlachta-Kocwa – matematyka, informatyka

mgr Renata Woźniak religia
mgr Zofia Konieczna – wychowanie przedszkolne
mgr Magdalena Szeląg-Kałuska – język angielski, geografia
mgr Katarzyna Molicka-Mocek – język niemiecki, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
mgr Edyta Pietracha – fizyka, informatyka
mgr Monika Gryglowska-Satoła – język angielski, chemia, przyroda, biologia

mgr Bożena Włódyka – historia, WOS, zajęcia rewalidacyjno – wychowawcze, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Jolanta Krzywda – język polski,  zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, świetlica
mgr Michał Joniec – wychowanie fizyczne
mgr Michał Sarota
– edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Dominika Ciesielska – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
mgr Monika Kulig
– zajęcia rewalidacyjne
mgr Elżbieta Szostak – Kowalik – plastyka
mgr Bożena Perz – doradztwo zawodowe
mgr Renata Flisak – psycholog
mgr Ewelina Malata – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów – nauczyciel nieobecny

Kalendarium
październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Znajdż na naszej stronie
Pokaz slajdów

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Winiarach
Winiary 169, 32-420 Gdów, tel.: 12 251 72 27 e-mail: sekretariat@spwiniary.com.pl
Copyright by www.spwiniary.gdow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!
BIP
Skip to content