Kadra Pedagogiczna

Kadra Pedagogiczna 2023/2024

 

Dyrektor szkoły:

mgr Joanna Paszkot– wychowanie przedszkolne

Kadra pedagogiczna:

mgr Małgorzata Chorąży-Woźniak – edukacja wczesnoszkolna,  zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, koło matematyczno-informatyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów;
mgr Marta Komońska – edukacja wczesnoszkolna, muzyka,  WDŻR
mgr Ewelina Malata – edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze;
mgr Michał Kozaczyński – wychowanie fizyczne;
mgr Beata Sędzik – bibliotekarz, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów;
mgr Małgorzata Bukowska-Zając – język polski, koło polonistyczne, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów;
mgr Barbara Szlachta-Kocwa – matematyka, koło matematyczne;

mgr Renata Woźniak religia;
mgr Zofia Konieczna – wychowanie przedszkolne;
mgr Rozalia Gasińska – język angielski, koło języka angielskiego;
mgr Rafał Mroczek– język niemiecki;
mgr Edyta Pietracha – fizyka, informatyka;
mgr Monika Gryglowska-Satoła – język angielski, chemia, przyroda, biologia;

mgr Bożena Włódyka – historia, WOS, plastyka, technika, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne;
mgr Jolanta Krzywda – język polski,  zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, świetlica;
mgr Kazimierz Simon– geografia, świetlica;
mgr Jan Kowalski
– edukacja dla bezpieczeństwa;
mgr Dominika Ciesielska – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów, świetlica;
mgr Monika Kulig
– wychowanie przedszkolne, zajęcia rewalidacyjne, pedagog specjalny;

mgr Bożena Perz – doradztwo zawodowe;
mgr Renata Flisak – psycholog;
mgr Anna Tabak – logopeda;

WYCHOWAWCY:

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY „NIEDŹWIADKI” – mgr Monika Kulig
ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY „O” – mgr Zofia Konieczna
KL.I – mgr Marta Komońska
KL.II – mgr Ewelina Malata
KL.III – mgr Małgorzata Chorąży – Woźniak
KL.IV – mgr Rozalia Gasińska
KL.V – mgr Bożena Włódyka
KL.VI – mgr Michał Kozaczyński
KL.VII  – mgr Barbara Szlachta -Kocwa
KL.VIII – mgr Jolanta Krzywda

Godziny dostępności Kadry Pedagogicznej:

Godziny dostępności nauczycieli

Adresy email Kadry Pedagogicznej:

Dyrektora Szkoły Joanna Paszkot joanna.paszkot@spwiniary.com.pl

Michał Kozaczyński michal.kozaczyński@spwiniary.com.pl
Małgorzata Chorąży-Woźniak malgorzata.chorazy-wozniak@spwiniary.com.pl
Marta Komońska marta.komonska@spwiniary.com.pl
Zofia Konieczna zofia.konieczna@spwiniary.com.pl
Monika Kulig monika.kulig@spwiniary.com.pl
Ewelina Malata ewelina.bujak@spwiniary.com.pl
Barbara Szlachta-Kocwa barbara.szlachta-kocwa@spwiniary.com.pl
Bożena Włódyka bozena.wlodyka@spwiniary.com.pl
Małgorzata Bukowska-Zając malgorzata.bukowska-zajac@spwiniary.com.pl
Jolanta Krzywda jolanta.krzywda@spwiniary.com.pl

Edyta Pietracha edyta.pietracha@spwiniary.com.pl
Monika Gryglowska-Satoła monika.gryglowska-satola@spwiniary.com.pl
Rafał Mroczek rafał.mroczek@spwiniary.com.pl
Jan Kowalski jan.kowalski@spwiniary.com.pl
Bożena Perz bozena.perz@spwiniary.com.pl
Kazimierz Simon kazimierz.simon@spwiniary.com.pl
Renata Woźniak renata.wozniak@spwiniary.com.pl
Dominika Ciesielska dominika.ciesielska@spwiniary.com.pl
Rozalia Gasińska rozalia.gaworczyk@spwiniary.com.pl
Anna Tabak anna.tabak@spwiniary.com.pl

 

Kalendarium
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Znajdż na naszej stronie
Pokaz slajdów

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Winiarach
Winiary 169, 32-420 Gdów, tel.: 12 251 72 27 e-mail: sekretariat@spwiniary.com.pl
Copyright by www.spwiniary.gdow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!
BIP
Skip to content