Kadra Pedagogiczna

Godziny dostępności naszej kadry:

Godziny dostepnosci dla uczniow i rodzicow

Adresy e-mail naszej kadry:

p.o. Dyrektora Szkoły Joanna Paszkot joanna.paszkot@spwiniary.com.pl

Beata Kramarska beata.kramarska@spwiniary.com.pl
Małgorzata Chorąży-Woźniak malgorzata.chorazy-wozniak@spwiniary.com.pl
Marta Komońska marta.komonska@spwiniary.com.pl
Zofia Konieczna zofia.konieczna@spwiniary.com.pl
Anna Jamka anna.jamka@spwiniary.com.pl
Paulina Dec paulina.dec@spwiniary.com.pl
Barbara Szlachta-Kocwa barbara.szlachta-kocwa@spwiniary.com.pl
Bożena Włódyka bozena.wlodyka@spwiniary.com.pl
Małgorzata Bukowska-Zając malgorzata.bukowska-zajac@spwiniary.com.pl
Jolanta Krzywda jolanta.krzywda@spwiniary.com.pl

Edyta Pietracha edyta.pietracha@spwiniary.com.pl
Monika Gryglowska-Satoła monika.gryglowska-satola@spwiniary.com.pl
Rafał Mroczek rafał.mroczek@spwiniary.com.pl
Jan Kowalski jan.kowalski@spwiniary.com.pl
Bożena Perz bozena.perz@spwiniary.com.pl
Kazimierz Simon kazimierz.simon@spwiniary.com.pl
Renata Woźniak renata.wozniak@spwiniary.com.pl
Dominika Ciesielska dominika.ciesielska@spwiniary.com.pl
Monika Kulig monika.kulig@spwiniary.com.pl
Rozalia Gaworczyk rozalia.gaworczyk@spwiniary.com.pl
Magdalena Ryś magdalena.rys@spwiniary.com.pl
Anna Tabak anna.tabak@spwiniary.com.pl

 

p.o. Dyrektora szkoły:

mgr Joanna Paszkot– wychowanie przedszkolne

Kadra pedagogiczna:

mgr Małgorzata Chorąży-Woźniak – edukacja wczesnoszkolna,  zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze
mgr Marta Komońska – edukacja wczesnoszkolna, muzyka,  WDŻR
mgr Paulina Dec– edukacja wczesnoszkolna
mgr Beata Kramarska – wychowanie fizyczne
mgr Beata Sędzik – bibliotekarz, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze,
mgr Małgorzata Bukowska-Zając – język polski
mgr Barbara Szlachta-Kocwa – matematyka, informatyka

mgr Renata Woźniak religia
mgr Zofia Konieczna – wychowanie przedszkolne
mgr Rozalia Gaworczyk – język angielski
mgr Rafał Mroczek– język niemiecki
mgr Edyta Pietracha – fizyka, informatyka
mgr Monika Gryglowska-Satoła – język angielski, chemia, przyroda, biologia

mgr Bożena Włódyka – historia, WOS, plastyka, technika, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
mgr Jolanta Krzywda – język polski,  zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze, świetlica
mgr Kazimierz Simon– geografia
mgr Jan Kowalski
– edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Dominika Ciesielska – nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów, zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
mgr Monika Kulig
– zajęcia rewalidacyjne
lic. Anna Jamka –  wychowanie przedszkolne, świetlica
mgr Bożena Perz – doradztwo zawodowe
mgr Renata Flisak – psycholog
mgr Magdalena Ryś – pedagog specjalny
mgr Anna Tabak – logopeda
mgr Ewelina Malata – edukacja wczesnoszkolna – nauczyciel nieobecny

Kalendarium
grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Znajdż na naszej stronie
Pokaz slajdów

Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Winiarach
Winiary 169, 32-420 Gdów, tel.: 12 251 72 27 e-mail: sekretariat@spwiniary.com.pl
Copyright by www.spwiniary.gdow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone!
BIP
Skip to content